آخرین نظرات

ورود کاربران





شما اینجا هستید: Home

0919.4067787 . . . .  .. .  . . 5859.8310.0651.6057

 

021.77138389 . ..  . . . . بانک تجارت / محمد آقاجانی

 

واتساپ برای ثبت سفارش خرید است


(سوال فنی فقط درسایت پاسخ داده می شود)

ایران برق
وال واشر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

وال واشر های یک ردیفه و دوردیفه :

 


 

به دلیل نوسان قیمت آلمینیوم در روزهای اخیر ، هنگام سفارش استعلام قیمت بفرمایید(18 آذر98)

 

والواشرهای یک طبقه :

نام قطعه

وزن

گرم

قیمت

10شاخه

قیمت

100شاخه

کد 813 400

درپوش (یک جفت)

کد 815 800

درپوش دایکست(یک جفت)

پایه کوتاه

پایه بلند



کد 813 : حداکثر برای 18وات

والواشر

 


 

کد 815 : حداکثر 24 وات

(با درپوش پلاستیک و دایکست)

 

وال واشر

 

 


 

پایه بلند و کوتاه:

پایه والواشر

 

 




 

 

والواشرهای دوطبقه:

نام قطعه

وزن

گرم

قیمت

10شاخه

قیمت

100شاخه

کد 827A (درپوش پلاستیک) 900

درپوش پلاستیک(یک جفت)

شیشه سکوریت 827

طلق 827
-----
کد 827b (درپوش دایکست) 900

 


درپوش دایکست827

کد 819 1750

درپوش پلاستیک(یک جفت)

درپوش دایکست(یک جفت)

شیشه سکوریت 819 ------- -------
کد818/دوردیفه بادرپوش وطلق

کد818 طول10سانت بادرپوش وطلق

پیسیبی 50سانتی برای818

پایه بلند مخصوص 818



کد 827

بادرپوش پلاستیک و دایکست


وال واشر دو بقه

 

وال واشر دو طبقه

 

 



 

کد 819 دوردیفه (درپوش پلاستیک و دایکست)

برای 72وات،

 

والواشر دوردیفه

 

 



 

 

کد 818 دو ردیفه واترپروف:

 

با طلق و تسمه و نوار آببندی وگلند و درپوش  پلاستیکی وواشر های آییندی.

پیسیبی با عرض 6 سانت ، هر 10سانت(8وات) ،

(پیسیبی 50سانتی با دو درایور 20وات 300میلی آمپری روشن می شود.)

 

والواشر سه ردیفه

 

پایه والواشر 818 (ورق ضخیم ارتفاع 10 سانت)

پایه والواشر

 

 



 

سه ردیفه / چهار ردیفه / پروژکتوری


نام قطعه

وزن

کیلو

قیمت

یکمتر

قیمت

10متر

کد800 سه ردیفه(عرض90)

درپوش دایکست(یک جفت)

کد802 (عرض130) 4.2

درپوش پلاستیک ----- -----
درپوش دایکست

کد808 (عرض170) 7.0

درپوش پلاستیک ----- -----
درپوش دایکست

 

 

کد 800 سه ردیفه با درپوش دایکست


وال واشر سه ردیفه

برای بزرگنمایی کلیک کنید

 


 

کد 802 بادرپوش دایکست:

 

پروژکتور اکسترود

 


 

کد808 با درپوش دایکست:

پروژکتور اکسترود

 

 




 

 

رزین های اپوکسی و پلی استر

چسب و خمیر سیلیکون




کد 827A 52000 47.000
شیشه سکوریت 827 13000 11000
طلق 827 20.000 17500
درپوش پلاستیک827 2000 1750
کد 827b

57000

52000
درپوش دایکست827 5000 4200
کد 819 110.000 100.000 0
درپوش پلاستیک کد819 3000 2500 0
درپوش دایکست 819 5000 4500 0
شیشه سکوریت 819 0 0 0
کد818/دوردیفه بادرپوش وطلق 250.000 240.000 0
کد818 طول10سانت بادرپوش وطلق 37000 33000 0
پیسیبی 50سانتی برای818 35000 32000 0
پایه بلند مخوص 818 7500 6500 0
کد800 سه ردیفه(عرض90) 130.000 120.000 0
درپوش دایکست کد800 12000 10.000 0
کد802 (عرض130) 0 0 0
درپوش پلاستیک کد802 0 0 0
درپوش دایکست کد802 0 0 0
کد808 (عرض170) 0 0 0
درپوش پلاستیک کد808 0 0 0
درپوش دایکست کد808 0 0 0
پایه کوتاه 3500 3000
پایه بلند 4500 4000


آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 06 مرداد 1399 ساعت 19:35
 
قاب پروژکتور مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

 

 


 

فریم پروژکتورهای ال ای دی ،

(به روز شده اسفند 1399)

 


 

کدF10: قاب 10 وات  فلت:

پروژکتور فلت

وزن 250 گرم

قیمت جزئی 60.000تومان ، کلی 52000تومان

 



 

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 17 فروردین 1400 ساعت 10:25
 
کابل های نوری شهید قندی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

کابلهای نوری(فیبر نوری) در انواع واندازه های مختلف متناسب با نوع کاربرد ونیاز متقاضیان تولید میشود

فیبر استفاده شده درکابلهای  نوری ، یکی ازانواع زیرمیباشد

  • Single Mode (SM-ITU-T G 652 B or D)
  • Non Zero Dispersion Shifted (NZDSF-ITU-T G 655)
  • Multi Mode 50/125   و Multi Mode 62.5/125    (ITU-T G 651)

 

 

مشخصات فنی انواع فیبرهای SM  و NZDSF  به شرح زیر میباشد:

NZDSF

SM

Parameters

-

0.35

At 1310nm

Attenuation(db/Km)

0.23

0.25

At 1550 nm

-

9.2 ± 0.4

At 1310nm

Mode Field Dia (micron)

9.6  -+  0.5

10.4 ± 0.8

At 1550 nm

-

3.2

At 1310nm

Dispersion ps(nm.Km)

-

18

At1550 nm

2-6

-

At 1530-1565 nm

-

1170-1330

Fiber ( λc)

Cut-off wave length (nm)

<1480

<1260

Cable (λcc)

<1505

1300-1324

Zero dispersion wave length(nm)

 

 

درنوع D (LWP ) Low Water Peak  تضعیف درطول موج 1383 کمتر از 0.3 db/km است

 

 

 

مشخصات ابعادی فیبرهای SM  و NZDSF عبارت است از

 

Unit

Spec

parameter

Micron

125 ± 1

Cladding Diameter

Micron

Max1

Core/Cladding  Concentricity error

%

Max6

Core Non Circularity error

%

Max 1

Cladding Non Circularity error

Micron

250 ± 10

Diameter of the coated fiber

Micron

Max 15

Coating  concentricity error

%

Max 10

Coating non Circularity error

 

 

مشخصات فنی فیبرهای Multimode  به شرح زیرمیباشد

 

 

Value

Unit

Parameters

Item

62.5/125

50/125

1. OPTICAL    CHARACTERISTICS

Max 3

Max 2.5

dB/km

@ 850 nm

Attenuation

 

منبع: کلینیک تخصصی فیبر نوری



موضوعات مشابه (اضافه بر موضوعات منوی سمت راست)

استانداردهای IEC

تبدیل مقیاس AWG سیم ها به میلیمتر مربع

افت ولتاژ هنگام راه اندازی موتور

روش های کابل کشی

مراحل برقکشی ساختمان

اتصال زمین

مشخصات سیم های افشان(1)

مشخصات سیم های افشان(2)

 

شناخت کابل و انواع آن

کابل های فشار ضعیف و متوسط

نحوه کار با جداول کابل

استاندارد رنگ سیم های کابل

کابرد آلمینیوم در کابل سازی

 

 

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 16 شهریور 1394 ساعت 19:02
 
مشاهده تصویر در عدسی (لنز) محدب مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

 

مشاهده تصویر در عدسی یا لنز محدب:

با حرکت خرس تصویرش را در عدسی محدب مشاهده می کنید



 

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 17 شهریور 1394 ساعت 13:52
 
نرخ تبلیغات مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

نرخ تبلیغات در سایت در حال بررسی می باشد

آخرین بروز رسانی در شنبه, 15 فروردین 1394 ساعت 20:16
 
« شروع قبلی 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 بعدی انتها »

صفحه 5 از 21